Kobiecy Styl Elegancki

Klasyczna biała koszula , w parze z podstawowym białym t-shirtem są fundamentami damskiej szafy. Wiele kobiet nie wyobraża sobie swojej garderoby bez ich udziału. Dzięki wysokogatunkowym tkaninom służą przez lata i dodadzą szyku każdej stylizacji. Oferowane przez nich możliwości są wybitnie funkcjonalne i zdadzą egzamin podczas przeróżnych okazji. Dokonajmy szybkiego przeglądu znaków rozpoznawczych damskiego stylu business oraz casual.
Pierwotnie koszula damska była noszona pod sukniami jako warstwa bieliźniana. Minęło wiele czasu zanim zaakceptowano używanie jej jako warstwy wierzchniej. Ważną rolę w modzie damskiej odegrały wydarzenia I i II wojny światowej. Panie musiały podjąć walkę o byt swoich rodzin. Podejmując pracę, często zarezerwowaną wyłącznie dla mężczyzn zaczęły chętnie korzystać również z męskich ubiorów. Z powodu trudnej sytuacji modyfikowały je dostosowując do swoich kobiecych sylwetek. To właśnie w tym okresie z okładek gazet spoglądają na nas uśmiechnięte panie w męskich koszulach oraz uniformach roboczych. Stały się symbolem pracy u podstaw oraz wielkich zmian. Także wtedy panie mogły uwolnić się od gorsetu będącego także metaforą ucisku. Ówczesne gazety udowadniają jak wiele zmieniło się w modzie damskiej, w której zaczęły królować coraz odważniejsze zapożyczenia z męskiej garderoby.
Analizując bieżące trendy można uznać, że moda damska nie ma granic. W obecnych czasach każda kobieta może wyrażać swoją osobowość oraz poglądy przez modę. Dostępne ubiory pozwalają na stworzenie wygodnych propozycji, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Fundamentem mody damskiej jest biała koszula. Dopasowana do sylwetki jest wyrazem czystej elegancji. Jeden egzemplarz w kobiecej szafie daje niezliczone możliwości. Koszula z wysokiej jakości bawełny sprawdzi się jako baza dla klasycznej garsonki biurowej. Połączona z jeansami będzie duetem idealnym. W przeciwieństwie do mody męskiej, panie mogą pozwolić sobie na fantazyjne modyfikacje koszul, które nadają im lekkości oraz oryginalności. Przykładem są ciekawe ozdobne balonowe rękawy czy wytworne żaboty. Współczesne interpretacje białej koszuli to także  minimalistyczne modele oversize. Mając to na uwadze, nie trudno dostrzec uniwersalność białej damskiej koszuli.
Wielbicielki klasyki, które ciągle poszukują swojego ideału zapraszamy do skorzystania z cieszących się uznaniem propozycji marki. Wśród bestsellerów marki znaleźć można nie tylko formalne, ale także awangardowe modele. To one dadzą początek stylizacjom, które zachwycą najbardziej wymagające gusta. 
Kategoria: Uncategorized